Ga naar hoofdinhoud
7
GidsenDe lijstenOperatorsForumUitrustingBibliotheekNieuws
Zoeken

Gidsen

  • Everest8.849 m
  • Aconcagua6.961 m
  • Denali6.190 m
  • Kilimanjaro5.895 m
  • Elbrus5.642 m
  • Vinson4.892 m
  • Carstensz Pyramid4.884 m
  • Kosciuszko2.228 m

  • Offline expeditiepakketten
  • Statistieken
  • Verslagen

De lijsten

  • De 7 toppen›
  • Alle finishers798
  • Bass-lijst453met Kosciuszko
  • Messner-lijst558met Carstensz
  • 8 Toppen248beide
  • Aanmelden voor de lijst

  • Bass vs. Messner
  • Klassementen
  • Vrouwen
  • Mannen

Operators

  • GidsElk 7summits-bedrijf
  • Operators vergelijkenVergelijk en wat te vragen

Voor bedrijven

  • Voeg je bedrijf toe
  • Claim jouw vermelding
  • Word partner

Forum

  • Forumstartpagina
  • De 7 toppen›
  • Je beklimming plannen›
  • Uitrusting›
  • Community›
  • Ledenlounge›

  • Klassement
  • Communityrichtlijnen

Uitrusting

  • Alle uitrusting
  • Mijn materiaalhok
  • Mijn trip duffels

Paklijsten

  • Everest
  • Aconcagua
  • Denali
  • Kilimanjaro
  • Elbrus
  • Vinson
  • Carstensz
  • Kosciuszko

Bibliotheek

  • Boeken & films
  • Veelgestelde vragen
  • Klimwoordenlijst
  • Triviaquiz
  • CitatenInspiratie

Uitgelicht

Boek van de weekSeven SummitsDick BassBekijk in de Bibliotheek →

Nieuws & Blog

  • Alle berichten
  • Nieuws
  • Series

7summits.com

  • Over ons
  • Lidmaatschap
  • Roadmap
  • Steun ons
  • Contact

7summits.com

Gezaghebbende gidsen, 's werelds beste finishersdatabase en community, voor iedereen die droomt van de 7 summits.

Steun 7summits

Verkennen

  • Gidsen
  • Bibliotheek
  • Finishers
  • Veelgestelde vragen
  • 7summits hub
  • Operators
  • Lidmaatschap
  • Supporters
  • Over ons
  • Samenwerken met ons
  • Roadmap
  • Citaten

Juridisch

  • Privacy
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Communityrichtlijnen
  • Contact
© 2026 7summits.comAffiliate-openbaarmaking ↗

7summits Finishers

Alle finishersBass-lijst (Kosciuszko)Messner-lijst (Carstensz Pyramid)8 Toppen (beide)

Iedereen van wie bekend is dat hij of zij de 7 summits heeft beklommen, met de datum van elke top en een pagina voor elke klimmer. Er zijn twee versies van de 7, en veel klimmers hebben beide afgerond, dus zijn er 4 lijsten:

  • Alle finishers: Kosciuszko of Carstensz Pyramid.
  • De Bass-lijst: met Kosciuszko in Australië.
  • De Messner-lijst: met Carstensz Pyramid in Indonesië.
  • 8 summits: klimmers op beide lijsten.
AlleBass-lijstMessner-lijst8 Toppen
LandenKlassementen

Finishers per land

MannenVrouwen
Verenigde Staten
203
Rusland
56
Verenigd Koninkrijk
50
Canada
32
Japan
23
Spanje
21
Duitsland
21
Noorwegen
21
India
21
Polen
20
Australië
19
China
19
Zuid-Afrika
15
Zwitserland
14
Oostenrijk
13
#LandTotaalMannenVrouwenBassMessnerBeide lijsten
1Verenigde Staten2031623813512271
2Rusland56479323713
3Verenigd Koninkrijk503711283616
4Canada3225718219
5Japan2317616114
6Spanje211928218
7Duitsland211749208
8Noorwegen2113811166
9India21101113124
10Polen20146141913
11Australië191361899
12China191437154
13Zuid-Afrika15123893
14Zwitserland141318116
15Oostenrijk131217137
16Frankrijk131122110
17Zuid-Korea13103895
18Nepal1394671
19Nederland131306125
20Brazilië11922101
21Italië111109108
22Tsjechië1082785
23Nieuw-Zeeland990573
24Ierland933843
25België861282
26Zweden752474
27Colombia642161
28Indonesië642060
29Taiwan532050
30Roemenië532331
31Oekraïne532422
32Maleisië550422
33Pakistan422040
34Kazachstan422110
35Chili431040
36Argentinië422130
37Denemarken431343
38Mexico422242
39Saoedi-Arabië422310
40Litouwen330100
41Singapore312311
42Estland321020
43IJsland321120
44Slovenië330300
45Letland330311
46Noord-Macedonië211020
47Palestijnse gebieden211010
48Ecuador211200
49Hongarije211121
50Kosovo211020
51Guatemala211121
52Slowakije211121
53Israël211200
54Mongolië202121
55Marokko202020
56Libanon211222
57Qatar211110
58Filipijnen211211
59Griekenland211020
60Portugal211211
61Turkije211110
62Dominicaanse Republiek101010
63Oman110111
64Bangladesh101010
65Bosnië en Herzegovina110111
66Jordanië110010
67Moldavië110100
68Bulgarije110010
69Thailand101010
70Bolivia110010
71Venezuela110111
72Egypte110010
73Finland110111
74Vietnam101010
75Cyprus110010
76Servië110010
77Azerbeidzjan110100
78Armenië110111
79Kaaimaneilanden110100
80Koeweit110111
81Georgië110100
82Kroatië110111
Fotoverantwoording (87)

De 7 afgerond?

Aanmelden om vermeld te worden

Heb je een verkeerde datum of een ontbrekende naam gezien?

Stuur een correctie

Boek van de week

Seven SummitsDick Bass

Steun 7summits

Deze site wordt draaiende gehouden door de lezers. Geef eenmalig, welk bedrag je maar wilt.

Steun ons
Deel deze pagina
E-mailWhatsApp

Iets opgemerkt? Help ons deze pagina te verbeteren.

  • Correctie of ontbrekende informatie
  • Foto, GPX of bestand
  • Vertaling corrigeren
  • Iets anders

De 7 summits-mailinglijst

7 summits-mailinglijst (7 summits-nieuws, operatorinfo, regelgeving & vergunningen, uitrusting, site-updates en meer)

Er wordt niets verstuurd totdat je bevestigt. Elke mailing heeft een uitschrijflink met één klik.

7
GidsenDe lijstenOperatorsForumUitrustingBibliotheekNieuws
Zoeken

Gidsen

  • Everest8.849 m
  • Aconcagua6.961 m
  • Denali6.190 m
  • Kilimanjaro5.895 m
  • Elbrus5.642 m
  • Vinson4.892 m
  • Carstensz Pyramid4.884 m
  • Kosciuszko2.228 m

  • Offline expeditiepakketten
  • Statistieken
  • Verslagen

De lijsten

  • De 7 toppen›
  • Alle finishers798
  • Bass-lijst453met Kosciuszko
  • Messner-lijst558met Carstensz
  • 8 Toppen248beide
  • Aanmelden voor de lijst

  • Bass vs. Messner
  • Klassementen
  • Vrouwen
  • Mannen

Operators

  • GidsElk 7summits-bedrijf
  • Operators vergelijkenVergelijk en wat te vragen

Voor bedrijven

  • Voeg je bedrijf toe
  • Claim jouw vermelding
  • Word partner

Forum

  • Forumstartpagina
  • De 7 toppen›
  • Je beklimming plannen›
  • Uitrusting›
  • Community›
  • Ledenlounge›

  • Klassement
  • Communityrichtlijnen

Uitrusting

  • Alle uitrusting

Paklijsten

  • Everest
  • Aconcagua
  • Denali
  • Kilimanjaro
  • Elbrus
  • Vinson
  • Carstensz
  • Kosciuszko

Bibliotheek

  • Boeken & films
  • Veelgestelde vragen
  • Klimwoordenlijst
  • Triviaquiz
  • CitatenInspiratie

Uitgelicht

Boek van de weekSeven SummitsDick BassBekijk in de Bibliotheek →

Nieuws & Blog

  • Alle berichten
  • Nieuws
  • Series

7summits.com

  • Over ons
  • Lidmaatschap
  • Roadmap
  • Steun ons
  • Contact
InloggenRegistreren